Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Poniedziałek, 23 września 2019 r. 23 września 2019 r. Godzina... 05:40
Bogusława, Tekli
  jutro: Gerarda, Teodora

100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - 100 MINUT DLA SERCA I URODY

11 grudnia 2018 roku w naszym Centrum gościliśmy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z Piotrkowa Trybunalskiego. Dziękujemy młodzieży za zainteresowanie i tak liczne przybycie. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce dyrektorów, nauczycieli i uczniów  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Oświatowo-Wychowawczych nr 3 ZSP  oraz uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5.
Prezentacji szkoły policealnej dla młodzieży i dla dorosłych dokonywali doradca zawodowy oraz uczniowie i nauczyciele poszczególnych kierunków kształcenia udzielając fachowej informacji o zawodach i zasadach rekrutacji. Uczniowie wysłuchali krótkiego wykładu na temat wpływu diety na zdrowie i urodę, preparatów dermatologicznych oraz suplementów diety. Po wykładzie odbyły się ćwiczenia masażu serca czyli Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej. Każdy mógł spróbować i nauczyć się jak ratować ludzkie życie ❤️ Na zakończenie Dnia Otwartego trwającego łącznie 100 minut wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni do obejrzenia pracowni specjalistycznych - dla wszystkich czekały drobne upominki a dla szczęśliwców vouchery na zabiegi w naszym salonie kosmetycznym.

Mamy nadzieję, że po spotkaniu w naszej szkole pozostaną liczne miłe wspomnienia, a część z grona Uczniów którzy nas odwiedzili, zdecyduje się na WSPÓLNĄ DROGĘ EDUKACYJNĄ RAZEM Z NAMI ! Gwarantujemy bezpłatną naukę o wysokiej jakości i Internat dla osób spoza Piotrkowa Trybunalskiego. Wykształciliśmy wiele pokoleń fachowców. Jesteśmy otwarci na nowe zawody i formy kształcenia !.