Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Sobota, 17 sierpnia 2019 r. 17 sierpnia 2019 r. Godzina... 17:45
Jacka, Julianny
  jutro: Heleny, Ilony

Jak co roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2019 dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatów.

W dniu 12 kwietnia 2019 roku na zaproszenie WORD w Piotrkowie Tryb. nauczyciel naszej szkoły Pani Grażyna Tomaszkiewicz oraz uczennice kierunku technik elektroradiolog sędziowały zawodników z konkurencji udzielania Pierwszej pomocy w regionalnych eliminacjach XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W turnieju rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych sprawdzając swoją wiedzę teoretyczną jak również umiejętności praktyczne związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego. W ramach turnieju odbył się sprawdzian praktyczny wiedzy z zakresu pomocy przedmedycznej.

Udział nasz w imprezie umożliwił nam zapoznanie uczniów szkół ponadpodstawowych z ofertą edukacyjną naszej szkoły oraz zasadami rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.